Pojezierze Gnieźnieńskie
serdecznie zapraszamy
Start Szkolenia

Informacje

Kontakt:

STOWARZYSZENIE POD ŻAGLAMI

ul. Piastowska 11
62-240 Trzemeszno
NIP: 7842489548
REGON: 302320975

biuro@stowarzyszeniepodzaglami.pl

Szkolenia
Egzamin na patent żeglarza jachtowego za nami Drukuj

 

W dniu 10 września br. nad Jeziorem Popielewskim w Trzemesznie odbył się egzamin na patent żeglarza jachtowego. Kurs organizowało nasze stowarzyszenie, natomiast egzamin przeprowadzili członkowie Komisji Szkolenia Wielkopolskiego Okręgu Związku Żeglarskiego w Poznaniu. 

Więcej…
 
Zapraszamy na kurs żeglarski nad jeziorem Popielewskim _2016r Drukuj

 
Żagle dla wszystkich - podsumowanie w krótkim filmie Drukuj

Przedstawiamy film z zrealizowanego przez nasze stowarzyszenie w 2015 roku projektu "Żagle dla wszystkich", który zgłosiliśmy do lokalnego etapu konkursu "Opowiedz..." - organizowanego przez Stowarzyszenie Światowid w ramach programu Działaj Lokalnie IX. Autorem filmu jest Dawid Wielgolewski - członek naszego stowarzyszenia. Zapraszamy do obejrzenia filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=gDjKwV2z3b4

 
Kurs na patent żeglarza jachtowego Drukuj

 
Mamy w naszych szeregach dwóch instruktorów turystyki kajakowej Drukuj

 

W dniach 15-16-17 maja 2015 roku odbył się kurs instruktorów turystyki kwalifikowanej o specjalności : turystyka kajakowa. Kurs organizowany był przez Lubuski Klub Turystyczny "Agroś" 66-120 Kargowa,  wspólnie z Lokalną Grupą Działania Regionu Kozła z siedzibą w Kargowej.

Więcej…
 
Poznajemy świat regat Drukuj

 

 

 W dniach 30.10.2014 oraz 04.11.2014r. odbyły się spotkania na których członkowie naszego stowarzyszenia mogli poznać reguły, strategię oraz aktualne przepisy regatowe. Zajęcia prowadził kolega Krzysztof Turza członek Gnieźnieńskiego Klubu Turystyki Wodnej PTTK HORYZONT w Gnieźnie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2