Pojezierze Gnieźnieńskie
serdecznie zapraszamy
Start Organizacja

Informacje

Kontakt:

STOWARZYSZENIE POD ŻAGLAMI

ul. Piastowska 11
62-240 Trzemeszno
NIP: 7842489548
REGON: 302320975

biuro@stowarzyszeniepodzaglami.pl

Organizacja
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Drukuj

ZAPROSZENIE

Zarząd Stowarzyszenia pod Żaglami z siedzibą w Trzemesznie; ul. Piastowska 11 zawiadamia, że
na podstawie §22 ust. 2 pkt. g Statutu,

z w o ł u j e

na dzień 22 listopada 2017r. (środa) o godz. 17.00

w Restauracji Czeremcha w Trzemesznie (sala bankietowa)

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków,

z następującym porządkiem obrad:

Więcej…
 
Otwarcie sezonu żeglarskiego 2017 Drukuj

W dniu 3 maja 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie przez nasze stowarzyszenie sezonu żeglarskiego 2017. Uroczystość odbyła się nad Jeziorem Popielewskim w Trzemesznie na przystani obok Rybakówki, dzięki uprzejmości Pana Mariana Marciniaka. Po zebraniu się uczestników rozpoczęliśmy od uroczystego podniesienia bandery, po którym nastąpiło przedstawienie planów działania na ten rok. Naszym najwazniejszym zadaniem jest przygotowanie terenu pod przystań żeglarską nad jeziorem Popielewskim. Po oficjalnej części zgromadziliśmy się wokół ogniska i kontynuowaliśmy rozmowy o naszych dalszych planach na ten sezon. Liczymy na dobrą pogodę i pomyślne wiatry w tym sezonie!

Więcej…
 
Otrzymaliśmy nagrodę "Promotor Turystyki 2016" Drukuj

 

 

 

W dniu 14 stycznia br. podczas Gali Plebiscytu Człowiek Roku 2016 nasze stowarzyszenie otrzymało nagrodę: "Promotor Turystyki 2016" przyznaną przez Redakcję portalu turystycznego PiastowskaKorona.pl – Turystykalokalna.pl.  Nagroda ta została przyznana za promowanie i rozwój żeglarstwa w powiecie gnieźnieńskim, ale też rajdów rowerowych oraz innych form czynnego spędzania wolnego czasu, szczególnie działania kultywujące tradycje narodowe oraz kształcące świadomość narodową i obywatelską.

Więcej…
 
I Sylwestrowy Rajd Rowerowy Drukuj

W dniu 31 grudnia 2016 r. pomimo niewielkiego przymrozku wyruszyliśmy w I Sylwestrowy Rajd Rowerowy, który wiódł trasą: Trzemeszno – Miaty – Krzyżówka – Lubochnia - Kujawki – Wymysłowo – Rudki - Trzemeszno. Zanim ruszyliśmy odbyła się odprawa na której omówiono zasady bezpieczeństwa i przedstawiono trasę. Pomimo niewielkiej usterki roweru jaki przydarzył się  jednemu z uczestników rajdu ruszyliśmy kilka minut po godzinie 09.00.

Więcej…
 
Wesołych Świąt! Drukuj

 
Spotkanie świąteczne Członków Stowarzyszenia pod Żaglami Drukuj

 

W dniu 16.12.2016 r. odbyło się spotkanie świąteczne członków naszego stowarzyszenia w Trzemesznie w restauracji Czeremcha. Podczas spotkania nie zabrakło miłej atmosfery, życzeń świątecznych i wspólnego posiłku. Dla każdego został również przygotowany drobny świąteczny upominek.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6