AktualnościStowarzyszenieWydarzenia

Kręcimy kilometry dla Trzemeszna – 2 rajd rowerowy

Sekcja rowerowa Stowarzyszenia pod Żaglami organizuje 2 rajd rowerowy z cyklu „Kręcimy kilometry dla Trzemeszna”. Rajd rowerowy odbędzie się w dniu 23.06.2024r.(niedziela) i będziemy kręcić kilometry na Pałukach, na trasie ok. 70 km: Trzemeszno – Biskupin ( Niewolno-Jastrzębowo-Gołąbki-Oćwieka -Gąsawa). Rajd zakończony ogniskiem z kiełbaskami i napojami. Prosimy uczestników rajdu o jazdę z aplikacją „Aktywne Miasta”w której kręcimy kilometry dla Trzemeszna. Dla uczestnika obydwu rajdów, który w aplikacji Aktywne Miasta wykręci najwięcej km dla Trzemeszno przewidziana jest atrakcyjna nagroda-rower. Zainteresowanych udziałem w rajdzie prosimy o kontakt pod nr 502542170, za względu na liczbę uczestników.

Start: Pl. M.K.Kosmowskiego. godz. 8.30 – powrót ok. 15.00